Podzimky
termín konání: 26.10. - 30.10.2016
kapacita: 30 nejrychlejších dětí
cena: 1500 .- Kč

Vážení přátelé, milé děti.

Podzimní prázdniny jsou za dveřmi. Pro tentokrát jsme pro vás připravili akci vpravdě luxusní. Vyrazíme společně do hor, abychom mohli z plných plic lokat čerstvý horský vzduch. K dispozici nám bude lyžařská chata v Albrechticích, i když bez lyží.

Bydlet budeme na pokojích, které jsou vybaveny vším možným, co se jen dá při horském pobytu využít (a rozbít). V okolí krásná příroda, kam jen oko dohlédne, bezvadně využitelná na hry i výlety po okolí. Starat se o vás budou vaši oblíbení vedoucí, jeden zdravotník a váš osobní kuchař.

Doprava společně autobusem, ve výjimečných případech možno po domluvě i individuálně.

Odjíždíme ve středu 26. října a vracíme se v neděli 30. října. Odjezd z horního parkoviště hypermarketu Albert v Děčíně v 9:00 hod., návrat tamtéž, cca ve 12:30 hod. (vyrážíme v 11:00). Platbu za pobyt poukažte na účet číslo 4387831359/0800 nejpozději do 22. října. Variabilní symbol vám bude přidělen po vyplnění online přihlášky (v menu Akce). Po předchozí domluvě lze platit hotově v den odjezdu.

S SEBOU: spacák, teplé oblečení, pláštěnka, nepromokavá obuv, kopie kartičky pojištěnce, přezůvky, baterka (funkční!), příslušný počet baterií (nabitých!), menší batůžek na výlet, psací potřeby, blok na psaní a kreslení, podepsané léky s návodem na užívání.

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 922 684 nebo e-mailem 7.ps.decin@centrum.cz

Telefon na vedoucího podzimek a tudíž i spojení s dětmi: 774 939 995

Vaši vedoucí