Jarní prázdniny
místo konání: Jiřetín pod Jedlovou
termín konání: 27.02. - 06.03.2021
kapacita: 30 nejrychlejších dětí
cena: 2200.-
záloha: 1000.-
Registrace doposud nebyla spuštěna.

Vážení přátelé, milé děti.

   Jarní prázdniny se blíží každým dnem. I letos se snažíme ze všech sil, aby si doposud nezalyžařivši si lyžaři zalyžovali. Svou přítomností poctíme Jiřetín pod Jedlovou a přilehlou sjezdovku na Jedlové, malebné ubytování máme v Chalupě Růžena. Pobyt není koncipován jako lyžařský výcvik. Lyžující děti budou lyžovat, nelyžující děti budou sáňkovat, bobovat, zlobit... Do poznámky v přihlášce uveďte, kam až sahají schopnosti vašeho dítěte v oblasti lyžování.

POZOR! V případě naplnění kapacity si vyhrazujeme právo zrušit nezaplacené registrace starší sedmi dní a umožnit účast dalším zájemcům!

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na telefonu 725 447 712 nebo e-mailem 7.ps.decin@centrum.cz. Toto telefonní číslo je platné i v době konání akce.

   Sraz na děčínském hlavním nádraží v sobotu 27. února 2021 v 10:15 hod., návrat tamtéž v sobotu 6. března 2021 ve 13:18 hod.

   Cena zahrnuje dopravu, stravu, ubytování, zkušený dozor, pitný režim a legraci všeho druhu. Cena nezahrnuje skipas, lyžování si děti platí zvlášť dle svých schopností a nároků. Platbu za pobyt poukažte na účet číslo 4387831359/0800. Pouze zaplacené přihlášky jsou považovány za rezervované.

  S SEBOU: lyžařské či sáňkařské vybavení a oblečení, dvoje rukavice, zimní obuv, bačkůrky, spacák, ešus a ostatní věci dle zvyklostí Vašich dětí. Před odjezdem bude třeba odevzdat následující: kopii průkazky pojištěnce, Zdravotní způsobilost potvrzenou lékařem, léky a Prohlášení zákonných zástupců, jak jste zvyklí při odjezdu na tábor. Všechny tyto dokumenty naleznete ke stažení v sekci Dokumenty.

   Veškeré lyžařské vybavení nechte odborně zkontrolovat a seřídit, jde o zdraví Vašich dětí. Všichni lyžaři musí být vybaveni helmou - nejlépe lyžařskou, svářečská se nepočítá.